Hakkımızda

2007 yılından itibaren su arıtma sektöründe faaliyet gösteren firmamız, tecrübeli teknik ekibi ve altyapısı sayesinde sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip etmektedir. Bu çerçevede, an nüvesini, kum filtreleri, aktif karbon filtreler, su yumuşatma cihazları, reverse ozmoz sistemlerinin oluşturduğu birçok çözüme yönelik projeyi üretim yapan fabrikalarla buluşturduk.

Başta, metal, tekstil, gıda, otomotiv, elektrikli motor, turizm ve benzeri üretim sahalarında; içme suyu, yumuşak su, deiyonize su ve özel çözüm uygulamaları gerektiren sitemlerin kurulum ve işletmelerini yaptık.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan, yaptığı tüm işleri karşılıklı güven esasına göre icra eden firmamız, bundan sonraki faaliyetlerinde de, edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler sunmaya devam edecektir.  NİLKUMSAL TEKNOLOJİ  ailesi üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmıştır. Bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

NİLKUMSAL TEKNOLOJİ ailesi olarak  gelecekle ilgili hedeflerimize azimle ilerliyoruz. Bu çalışmalarımızda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gayretlerimizi artırarak, her geçen gün yenilikçi bir bakış açısıyla çalışmalarımızı hızla sürdürerek Ülke Ekonomisine katkıda bulunmaktan ve siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.